reklama

slovenské počítačové hry a novinky

hlavná strana skrz banner

 

 
 
 Slovensko hľadá Superstar - Osadenstvo a porota
    
  Moderátorská dvojica Adela a Pyco sú v súťaži od začiatku. Výborné výkony moderátorov a schopnosť sa orientovať a udržať v každej situácií ich predurčili, aby zostali tvárami relácie Superstar aj po ďalšie ročníky. Moderátor Bruno je zas tým, čo s každým jedná, mimo teáter robí rozhovory a komentuje jednotlivé časti videa. Uvádza šou, ako aj komentuje výsledky a dopĺňa všetko hlasovou stopou, čo sa doplniť dá. Samozrejme podľa scenára, vo vhodnej chvíli a priamo tam, kam sa patrí. Mení sa nám však porota.

V prvom ročníku bola porota v zložení:
Pavol Habera - spevák
Lenka Slaná - hudobná producentka
Julo Viršík - rozhlasový moderátor na čele s Lacom Lučeničom
Ľudia z hudobnej brandže s právom dávať svoj názor na spev a výkon súťažiacich. Pavol Habera zostal pre mnohých po celé trvanie súťaže v každej sezóne za nekompromisného a tvrdého porotcu. Samozrejme, má niečo za sebou. Spievať vie. Ale i zarobiť.

V druhej sezóne bola porota zložená z:
Pavol Habera - spevák
Jana Hubinská - speváčka a herečka (Zdivočelá země, reklama zo Slovenskej Sporiteľne) a speváčka
Julo Viršík na čele s Lacom Lučeničom

V tretej:
Pavol Habera - spevák
Darina Rolinsová - speváčka
Laco Lučenič - hudobník

 
     
   
     
 
 
 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by STV, TV Markiza, info Wikipedia, own material, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.