reklama

slovenské počítačové hry a novinky

hlavná strana skrz banner

 

 
 
 Slovensko hľadá Superstar - História našej SHS
    
  Súťaž ako sme hovorili začala vysielať TV STV v roku 2005. Úplne ako prvou moderátorkou mala byť Dara Rollins. Až po jej odmietnutí sa k moderovaniu dostala dvojica Adéla Banášová a Martin "Pyco" Rausch, tí zostali dodnes. V druhej polovici júna sa začalo prihlasovať do súťaže, a ako sme tiež hovorili, pre mnohých už bola súťaž známa z ČR, preto sa nemôžeme diviť obrovskému záujmu o súťaž.

Spomínaný pomocný moderátor a dôležitý komentátor všetkého diania mimo sálu aj v jej vnútri Bruno Ciberej prichádza v tomto čase taktiež do osadenstva. Semifinálové večery a diely sa odohrávali v Mlynskej doline, pričom finálové večerné šou v Národnom tenisovom centre.

Superstar 1: osem týždňov zo začiatku mohli diváci sledovať zostrihy a dianie na regionálnych kastingoch a výber lepších, vyradzovanie horších. Názory poroty, názory účinkujúcich súťažiacich ako aj názory moderátorov.

5 večerov nasledujúcich boli semifinálové kolá, ktoré boli síce predtáčané, ale záver kôl už bol priamym prenosom aj pre dôvody hlasovania prostredníctvom SMS a telefonického hlasovania. A to už vieme, na čo hlasovanie slúžilo. Myslím si že netreba spomínať, že vďaka hlasom sa dostávali vaši favoriti vyššie a vďaka nehlasom zostávali neobľúbení na spodu.

 
     
   
     
 
 
 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by STV, TV Markiza, info Wikipedia, own material, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.