reklama

slovenské počítačové hry a novinky

hlavná strana skrz banner

 

 
 
 Slovensko hľadá Superstar - Superstar Magazín
    
  Pri vysielaní hlavnej relácií Slovensko hľadá Superstar sa vysielala aj dodatková relácia Superstar Magazín, ktorá by sa dala špecifikovať ako vyrobená z odrezkov a z diania zo zákulia, a hoci by sme neboli ďaleko od pravdy, úspech nepochybne mala veľký. Fanúšikovia tak mohli spoznávať ľudí, ktorí sú zodpovední za tvorbu programu, mohli vždy nahliadnuť do zákulisia, pocítiť aspoň na diaľku atmosféru castingov.

Taktiež sme mohli v Magazíne sledovať prípravu súťažiacich, reakcie a emócie, rozhovory s celebritami, koemntáre moderátorov, ako aj hrané scénky moderátorov, čo spríjemnilo spestrilo inak bežný kolobeh udalostí, hoci i ten sa menil čím skôr sa súťaž približovala k svojmu záveru. Rozhovory s celebritami, rodinami, rodičmi, či priateľmi. Najmä v treťom diely sa bral viac záber do tejto oblasti, súťažiacich predstaviť aj z pohľadu priateľov a ľudí, ktorí ich poznajú. Veď naše poznanie je obmedzené na zostrihy a na hlas a pohyb. V krátkosti sa človek predstaviť nedá, no niečo z toho, už vybral každý takjé, čo by svojho favorita, priateľa, syna, či brata sestru charakterizovalo.

Najväčšie spestrenie Magazínu:
Nepochybne najväčším spestrením Magazínu bolo vždy HVIEZDNA ROTA - výber toho najhoršieho, čo súťaž priniesla a to mi verte, kto ste to nevideli, že ten hovadiar, čo vie spievať lepšie ako Sting (podľa jeho mienky), ale horšie ako vŕzgajúce dvere na pivnici (moja mienka) tiež dobre pobavil.

Jožo Suchý a jeho Ďziga-Džiga možno ani nie plným právom patril do Hviezdnej roty, veď bol obľúbený a pobavil nie hlúpym spevom, ale zvukmi z úst. Ďalšie desiatky viac známych či menej známych tvárií však dodávali tomuto programu osobitý štýl, ako stretnutie bláznov, alebo ľudí, komu doma nedokázali povedať, že je to príšerné ako zacviknutá mačka vo dverách.

Je absurdné, ak takýchto ľudí posiela do súťaže vlastná matka, lebo vie spievať. Bohužiaľ nevie. Táto relácia je možno urážlivá a dokáže súťažiaceho potupiť, no mnohí na šťastie vec vezmú s rezervou a humorom.

 
     
   
     
 
 
 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by STV, TV Markiza, info Wikipedia, own material, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.