reklama

slovenské počítačové hry a novinky

hlavná strana skrz banner

 

 
 
 Slovensko hľadá Superstar - Priebeh SHS 3
    
  3. sezóna prináša opäť novinky, najmä jednu zásadnú, ktorá hýbala chvíľu médiami. STV pustilo Superstar a práva na vysielanie odkúpila TV markíza. Nastal tak po vediac boj, kto prevezme budúcnosť tretieho vydania, Habera sa priklonil na stranu Markízy a tá formát získala, udržala si aj moderátorské osadenstvo aj porotcov. Janu Hubinskú však vystriedala Dara Rollins. Presne tá, čo pre dzačatím Superstarmánie odmietla moderovať celú šou, sa teraz usadila do porotcovského kresla a súdila spev nespev. S Haberom a Lučeničom tak tvorili silnú a nekompromisnú trojicu.

Na súťaži sa zúčastnil hojný počet záujemcov a taktiež sa v tomto zaostalému Slovensku predtsvail beatbox v podaní Vierky Berkyovej. Dievča malo naozajstný talent, preto ani niet divu že sa stala absolútnou víťazkou. Ale akoby zahodila svoju šancu. V médiách z počiatku písali, že jej rodina je taká onaká, že sú v rodine nezhody ale čoraz bližšie bola k víťazstvu a zisku bohatej odmeny, v rodine to vypadalo, akoby sa nikdy nič neudialo a všetci žili v usporiadaných vzťahoch. Bohužiaľ pravda je inde.

S nahrávaním albumu Vierku predbehli tí, čo boli ďaleko za ňou. Uvidíme, či o sebe dá ešte vedieť, a či sa dozvieme, čo sa stalo s odmenou, na ktorú sa jej poskaldali vlastne všetci hlasujúci fanúšikovia a sponzori. Na internete kolujú fámy o jej aktuálnom živote, ale ona sama čaosm ukáže, ako sa má, čo pripravuje, aké pesničky a kde, s kým spolupracuje a podobne.

 

Le possibilità del blackjack online sono infinite, per renderle anche concrete dai subito un’occhiata alle tabelle del blackjack e alle strategie del blackjack!

Superstar bude aj naďalej len sa bude volať Česko a Slovensko hľadá superstar. Kým prvý ročník medzinárodnej súťaže bol v roku 2009, na rok 2010 sa pripravuje aj druhý ročnáík, takže Česko a Slovensko hľadajú Superstar 2

 
     
   
     
 
 
 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by STV, TV Markiza, info Wikipedia, own material, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.