reklama

slovenské počítačové hry a novinky

hlavná strana skrz banner

 

 
 
 Slovensko hľadá Superstar - Superstar na STV
    
  Slovenská televízia - verejnoprávna televízia vtedy teda prišla s hodnotným formátom, pre ktorý mala nejeden problém. Vysielanie šou bolo podľa správ bez oprávnení, verejnoprávna televízia sa dočkala kritiky, že vysiela komerčné relácie a z peňazí koncesionárskych poplatkoch. Vraj tomu tak nebolo. A ešte i zisk necelých 5 miliónov z vysielania bol použitý na vraj programy v súlade bežného vysielania.

Čo však si zaslúžilo kritiku a istotne aj mastné pokuty bola reklamová drzosť, keď televízia napchala reklamu všade kde sa len dalo. Program bol rozdelený do blokov, aby to vypadalo ako viacero dielov, hoci šlo o jeden. Medzi tým boli hodnotné reklamy za vysoké čiastky a to vlastne predstavovalo ten najväčší ziskový podiel z relácie.

Nuž ale tak to chodí. STV získala práva na vysielanie prvej sezóny tejto relácie výhradne pre seba a tak sa pustili do príprav, reklamnej kampane a ohlasovaní tejto príležitosti. Marketing televízie oslovil tlač, pripravil spoty, vytvorili sa prihlášky a všetci sa mohli prihlásiť, čo mali odvahu a podľa svojej mienky aj talent.

Televízia si vylepšila imidž vysielaním tejto relácie, a získala práva aj pre druhý ročník. Ktorý bol ešte úspešnejší ako prvý. Na castingu sa stretlo mnoho ľudí, ktorí to skúšali už v prvom vydaní. A tretie vysielanie - tretia sezóna súťaže už bola o niečom inom.


Speel pot limit omaha poker bij een van de populaire pokerrooms van HollandGokken.com. Alle poker spellen worden je bij Holland Gokken heel nauwkeurig uitgelegd.

 

Škoda len že imidž STV znova upadol.

 
     
   
     
 
 
 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by STV, TV Markiza, info Wikipedia, own material, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.