reklama

slovenské počítačové hry a novinky

hlavná strana skrz banner

 

 
 
 Slovensko hľadá Superstar - História našej SHS
    
  Regionálne kolá
Kastingy, ktoré ste si mohli pri prihlasovaní vybrať, na ktorom sa zúčastnite, sa konali v najväčších mestách SR - v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Bratislave. Uchádzači o účasť v užšom výbere ukázali čo dokážu bez hudobného sprievodu čisto so svojim hlasom. Niekto nemusel dobre spievať, ale ak z neho bolo cítiť možno viac než z ostatných, že na to má, porotcovia ho poslali ďalej. Prvého superstar sa zúčastnilo 3620 súťažiacich z toho 2342 dievčat. Je teda zrejmé že väčšiu odvahu a záujem sa zviditeľniť mali dievčatá. Chlapcov tam bolo naozaj menej, sám som bol na castingu, môžem to potvrdiť zo žilinského castingu. V Košiciach sa zúčastnilo 691 súťažiacich. V Banskej Bystrici 407 súťažiacich. V žiline 715 súťažiacich. Bratislavský casting 1807 - teda najvyššie číslo. Pochopiteľne.


Semifinále
Päťdesiat porotou vybraných súťažiacich, sa rozdelilo na päť desiatok, z ktorých prostredníctvom esemesiek vyberali diváci dvoch najlepších. Porota však stále až do konca súťaže vyjadrovala svoj názor na výkony súťažiacich. Z každej desiatky postúpili dvaja súťažiaci s najvyšším počtom diváckych hlasov, a tým vytvorili finálovú desiatku.
 
     
   
     
 
 
 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by STV, TV Markiza, info Wikipedia, own material, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.